Porozmawiajmy!

Bartosz Broniecki
+48 603 543 222
kontakt@broniecky.pl

Wrocławska 35/75
62-800 Kalisz
DOSKONAŁA
31 opinii na
Konrad Chudak
Konrad Chudak
2023-08-04
Nasza pierwsza sesja zdjęciowa już zakończona. Bartek wykonał doskonałą pracę. Byliśmy zestresowani, jak nam pójdzie. Sesja trwała cały dzień - od rana do godziny 19. Bartek świetnie zarządzał czasem zdjęciowym, przerwami, zachęcał modeli (którzy też wykonali doskonałą robotę :)). Nie mogę nie wspomnieć o pracy Gosi i Agnieszki, bez pracy których nie poszłoby to tak gładko. Nie mogę nie zostawić najwyższej możliwej oceny. Dzięki!
Magdalena Witkowska
Magdalena Witkowska
2023-06-24
Do Bartka umówiłam się na 2-dniowe warsztaty fotograficzne. Nie ukrywam, że będąc już w drodze trochę się stresowałam jak to wszystko pójdzie, ponieważ pierwszy raz brałam udział w warsztatach indywidualnych. I co się okazało? Że Bartek to osoba przepełniona pozytywną energią, wiedzą, kreatywnością, luzem, szczerością i profesjonalizmem. Dwa intensywne dni wspólnej pracy, które bardzo poszerzyły moją wiedzę i umiejętności, spędzone w super atmosferze i ogniu moich pytań :D Dodatkowo także porządna dawka makijażowej wiedzy od Agnieszki <3 i świetna współpraca z modelką nikolą <3 jeżeli ktokolwiek się zastanawia czy warto: tak tak! także telefon w rękę, wbijajcie numer umawiajcie! polecam baaardzo, to był świetny wybór, lepiej trafić nie mogłam :)
Marek Milwicz
Marek Milwicz
2023-06-19
Bardzo polecam. Bartek jest profesjonalistą. Świetne studio z dużą przestrzenią, wiele gadżetów które się bardzo przydają. Ponadto Bartek jest bardzo kreatywny i sam rzucał jak z rękawa bardzo ciekawe koncepcje zdjęć co bardzo doceniam- dzięki temu zdjęcia mają mega VIBE oraz przyciągaja uwagę. BARDZO zadowolony jestem z sesji i zdjęc które otrzymałem. Bartek jest bardzo pozytywną osoba i widać, że z wielką wiedzą i pasją - praca z Nim była bardzo owocna. Wszystko też sprawnie przebiegało szybko otrzymałem zdjęcia- nie no PETARDA!!!! - Polecam :)
Paula Wojcieszak
Paula Wojcieszak
2023-02-23
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Mega uznanie za świetną atmosferę i profesjonalne zdjęcia. Oby do następnego spotkania! 🙂
Malwina
Malwina
2022-08-05
Polecamy serdecznie, pełen profesjonalizm, atmosfera na sesji bardzo przyjazna, zero dyskomfortu. Bartek jest bardzo miły i pomocny przy doborze póz. Połączenie profesjonalnych zdjęć ze świetną zabawą to tylko u Bartka ;)
Mateusz Ozimek
Mateusz Ozimek
2022-06-21
Bartek to najlepszy fotograf z jakim współpracowałem. Świetna jakość i konkretne kreatywne podejście.
Agata Zając
Agata Zając
2022-06-07
Współpraca z Broniecky to był jedna z lepszych decyzji związanych z rozwojem mojej działalności w internecie. Zdecydowanie wyniosła jej jakość na nowy lepszy poziom, co przełożyło się na duży rozwój mojej marki osobistej. Praca z Broniecky jest profesjonalna, ale zawsze przebiega w miłej atmosferze. Zawsze w terminie. Doceniam każdy kreatywny pomysł jaki Bartek wnosi na plan zdjęciowy. Polecam bardzo serdecznie.
Kinga Brodzińska
Kinga Brodzińska
2022-05-11
Profesjonalnie, konkretnie, na wysokim poziomie, z humorem. Współpraca z Bartkiem to czysta przyjemność 🙂 Jestem w 100% zadowolona z efektów sesji! Nic - tylko polecać!
Marcin Szyk
Marcin Szyk
2022-05-08
Polecam , pełen profesjonalizm . Kolejne zdjęcia zaplanowane

Profesjonalna sesja zdjęciowa Kalisz

Chętnie dowiem się, czego konkretnie potrzebujesz. Jeśli jednak nie masz własnego pomysłu na fotografię czy sesję zdjęciową, to postaram się przedstawić Ci kilka ciekawych sugestii, spośród których wybierzesz te, którą uznasz za najlepsze. Profesjonalna sesja zdjęciowa Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Wrocław, Łódź i cała Polska – zapraszam do kontaktu!